Echa Leśne 65, 03 - 257 Warszawa
Kontakt z nami: 601 326 859693 386 859
pon.- pt.: 8 - 16

O nas

Zaufali nam

Doświadczony producent opakowań z folii
TorbPlast

Nasza działalność skupiona jest głównie na produkcji opakowań z folii PP, BOPP (polipropylenu, celofanu), PE (Polietylenu), CPP (Cast) w grubościach od 25 do 100 mikronów.

Produkujemy opakowania do zgrzewania, opakowania z klapką z klejem oraz woreczki z eurozawieszką oraz opakowania z nadrukiem.25 lat tradycji

Nasza firma jest firmą rodzinną z 25-cio letnią tradycją. Przez wiele lat działalności zbudowaliśmy wiele wręcz przyjacielskich relacji z odbiorcami naszych produktów.

Cechuje nas rzetelność oraz indywidualne podejście do klienta- dla nas nie będziesz kolejnym numerkiem w systemie lecz cennym partnerem biznesowym. Pomożemy Ci wybrać optymalne opakowanie foliowe do Twojego produktu.O foliowych opakowaniach wiemy wszystko, skorzystaj z naszego doświadczenia!

o nas torbplast

Darmowa wycena!

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i chętnie doradzimy najlepsze rozwiązanie. Nie ważne czy potrzebujesz prostych zgrzewanych torebek, torebek z klapką i klejem, czy opakowań z nadrukiem. Odezwij się do nas po darmową wycenę zlecenia.

TorbPlast - dowiedz się więcej